Hakkımızda

Hakkımızda Hürmüz Turizm

 

Hürmüz Turizm, 2002 yılından bu yana, Bulgaristan’a yatırım yapmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlara vize, oturum-çalışma izni, tercüme, pazar araştırmaları, mevzuat danışmanlığı, proje yönetimi, eğitim, emlak ve gayrimenkul danışmanlığı, şirket kuruluşu- organizasyonu ve tur organizasyonu gibi çok sayıda alanda hizmet sunmaktadır.

Türkiye ile Bulgaristan arasındaki ticari ve turistik ilişkilerde aktif olarak rol alan Hürmüz Turizm, komşu iki ülke arasındaki bağların Avrupa ve Asya arasındaki kültürel etkileşim üzerindeki etkilerini görerek, iki ülkenin sosyal ve ticari ilişkilerini geliştirme çabalarına ortak olmaktadır.

Birbirinin komşusu olan Bulgaristan ve Türkiye’nin jeopolitik konumları itibarıyla güçlü ilişkiler kurma potansiyelinde olduğu gerçeği ile yola çıkan Hürmüz Turizm, iki ülke arasında köprü görevini üstlenmiştir.

Faaliyet gösterdiği bu iki bölgenin hızla gelişen jeopolitik konumu, genç nüfusu ve dinamik büyüme trendi ile Hürmüz Turizm, yatırımcılara iki ülke arasında yürütülebilecek her türlü ticari ilişki ve geliştirilebilecek projeler bazında danışmanlık hizmeti sunuyor.

Çok geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan Hürmüz Turizm, kurulduğu günden bu yana hizmet sunumunda bilgi, hız, deneyim ve güven ilkeleri çerçevesinde hareket etmektedir.

*www.bulgaristankayak.org sitesinin tüm seyahat hizmetleri Hürmüz Turizm. tarafından verilmektedir. Her hakkı saklıdır. ©2021

 

 

 

 

 

 

 

Bulgaristan Kayak

Bulgaristan Otelleri

Bulgaristan Pistleri

Bulgaristan Alternatif Sporlar

Bulgaristan Festival

Bulgaristan Spa

Bulgaristan Mutfağı

Bansko Kayak

Pamporovo Kayak

Borovets Kayak

Chepelare Kayak

 

 

 

Hakkımızda

 

Bulgaristan Vizesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2015 bulgaristankayak.org Tüm Hakları Saklıdır.