Bulgaristan Alternarif Sporlar

Bulgaristan Alternatif Sporlar

 

 

Bulgaristan Alternatif Sporlar

Bulgaristan Keyfi Turizm farkıyla gideceğiniz unutulmaz Bansko turu sırasında kayak sporları dışında dört mevsim yapabileceğiniz alternatif sporlar ve bu konuda eğitim alma şansına da sahipsiniz. Bulgaristan Alternatif Sporlar konusuna dair kayak dışında yapacağınız diğer faaliyetler ise şöyle sıralanıyor.

 

DAĞ YÜRÜYÜŞÜ
Pirin Dağı’nın yamaçlarında kurulmuş bu şirin kasabada dağ yürüyüşleri için her zorluk derecesinde parkur mevcut. Dilediğiniz parkuru seçebilir, etkinliklerine katılabilirsiniz. Bulgaristan Keyfi programınızda size rehberlik etmekten mutluluk duyacaktır.

 

DAĞ BİSİKLETİ
Bisikletinize atlayıp yokuş aşağı kendiniz bıraktığınızda çocukluğunuzun en özel anlarını yeniden hissedeceksiniz. Bansko’da Bisikletlerinizle birlikte sizi Vihren Tepesine kadar götürüyoruz, gerisi size kalmış. Şehir merkezine kadar yokuşa kendinizi bırakabilirsiniz...

 

BANSKO’DA SAFARİ KEYFİ
Farklı bölgelerde, uzunlukta ve coğrafi şartlarda safari keyfini cömert Bansko sizin için sağlıyor. ATV’lerle çıkacağınız safari macerasından memnun ayrılacağınızı garanti edebiliriz. Bansko’da Pirin Dağı’nda keşfedilmeyi bekleyen çok yer var...

 

GOLF
Bansko’da yer alan 18 çukurlu golf sahası golf severler için muhteşem bir alan. Tamamıyla golf sporu için tasarlanmış ve golfçular için her detay düşünülmüş bu alanda. Eğer golf seviyorsanız bu coğrafyada yapacağınız tatille birlikte sizi bitmesini istemediğiniz bir zaman dilimine davet ediyoruz.

 

AT BİNME
Pirin Dağı’nın masalsı güzelliği içerisinde size sunulan atınızla beraber gezinirken kendinizi o masalın içerisinde bulacaksınız. At binmeyi bilmiyorsanız bölgede eğitmenler de mevcut. Hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

RAFTİNG – KAYALIK TIRMANIŞI – BALIK TUTMA
Birleşmiş Milletler ve UNESCO tarafından sit alanı olarak ilan edilen Pirin Ulusal Parkı’nın içerisinde bulunan kayalıklar, göller ve nehirler alternatif sporlar yapabilmeniz için çok güzel kaynaklar. Bunlar sayesinde her sezonda rafting, kaya tırmanışı yapabilir, bereketli göl ve nehir sularında balık avına çıkabilirsiniz.

Bulgaristan Keyfi sizin için organizasyonlarınızı hazırlar, tur rehberiniz sayesinde mükemmel bir tatil geçireceğinizi önemli belirtiriz.

 

KARDA PAİNTBALL
Bansko''nun en karlı yerinde savaş oyunu oynamaya hazır mısınız? Sadece eğlenmeniz için özenle hazırlanmış parkurlarda paintball oynamaya doyamayacaksınız. Karda paintball hoşunuza gidecek...

Bulgaristan alternatif sporlar konusunda daha fazla bilgiyi iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak edinebilirsiniz.

 

 

 

 

Bulgaristan Kayak

Bulgaristan Otelleri

Bulgaristan Pistleri

Bulgaristan Alternatif Sporlar

Bulgaristan Festival

Bulgaristan Spa

Bulgaristan Mutfağı

Bansko Kayak

Pamporovo Kayak

Borovets Kayak

Chepelare Kayak

 

 

 

Hakkımızda

 

Bulgaristan Vizesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2015 bulgaristankayak.org Tüm Hakları Saklıdır.